Kšiltovka snapback Adventure - šedá/černá

Kšiltovka je klasický snapback, takže si její velikost můžeš libovolně nastavit (což zajišťuje specifický zacvakávací pásek na zadní straně). Kšiltovka má rovný (plochý) kšilt, který nese ze spodu zelenou barvu. Díky kombinaci barev na kšiltu má čepice stylový design, který doplňuje přední panel - ten je od výroby pevně vyztužen, aby vždy tvořil perfektní tvar.V neposlední řadě nesmíme zapomenou na naše logo, které naleznete v postraní čepice.

 

Design čepice: Kšiltovka je ve velmi populární kombinaci barev a to šedočerná. Výšivka s názvem „Adventure“ (dobrodružství) je na předním panelu tvořena nápisem ,,Adventure" doplněno dvěma vrcholky hor. Nápis i hory jsou v černé barvě která krásně obohatí barvu čepice. Kšiltovka může být tvou součástí na výletech po horách, trempech a veškerým dobrodružstvím, které si přeješ prožít. Náplň ji zážitky, na které budeš vzpomínat. Výšivka ,,Adventure" (dobrodružství) mluví za vše.

 

Je tolik zajímavých a krásných míst, která se dají prozkoumat. Jsi v srdci dobrodruh? Tak tě tato kšiltovka bude 100% vystihovat.

 

Značka kšiltovky: Yupoong

Design: kšiltovkarna.cz

  • Dostupnost: NA DOTAZ

Cena: 550 Kč

  • Barva: šedá
  • Druh: snapback
  • Kšilt: rovný
  • Motiv: hory a příroda
  • Značka: Yopoonng

Kšiltovka je ozdobená stylovou nášivkou skate, která vašemu okolí ihned napoví jaký životní styl je vaši prioritou. Kazdá čepice i kšiltovka z naší dílny je vyrábění v malý seriích aby si udržela svoji vyjímečnost a originalitu.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.