Kšiltovka trucker Adventure - černá PŘEFOTIT

Velice oblíbená kšiltovka se síťkou neboli truckerka. Ohnutý kšilt je pohodlný na nošení a určitě ho využijete při doplnění Vašeho casual outfitu.Sítka v zadní částti čepice zajistí dokonalou větrnost , kterou oceníte pči teplých letních dnech.Přední panely jsou od výroby vyztužené v perfektním tvaru.

 

Design čepice: Kšiltovka v klasické černé (ale oblíbené) barvě. Výšivka s názvem Adventure (dobrodružství) je na předním panelu tvořena nápisem ,,Adventure" doplněno dvěma vrcholky hor. Nápis i hory jsou v bílé barvě která krásně obohatí černou barvu čepice. Kšiltovka může být tvou součástí na výletech po horách, trempech a veškerým dobrodružstvím, které si přeješ prožít. Náplň ji zážitky, na které budeš vzpomínat. Výšivka ,,Adventure" (dobrodružství) mluví za vše.

 

Je tolik zajímavých a krásných míst, která se dají prozkoumat. Jsi v srdci dobrodruh? Tak tě tato kšiltovka bude 100% vystihovat.

- tuto kšiltovku máme i s bílou síťkou.

 

 

Značka kšiltovky : Yupoong

Design: kšiltovkarna.cz

  • Dostupnost: skladem

Cena: 648 Kč

  • Barva: černá
  • Druh: trucker
  • Kšilt: ohnutý
  • Motiv: hory a příroda
  • Určení:

Kšiltovka je ozdobená stylovou nášivkou skate, která vašemu okolí ihned napoví jaký životní styl je vaši prioritou. Kazdá čepice i kšiltovka z naší dílny je vyrábění v malý seriích aby si udržela svoji vyjímečnost a originalitu.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.