Kšiltovka trucker Summer time čená/bílá

Tato Kšiltovka je velmi oblíbená díky svému typu trucker s síťovou a vzdušnou zádní části čepice. Přední čás čepice je tvořen z kvalitního pěnového Trucker Cap panelu. Kšiltovka se dá díky nastavitelnému pásku na zadní straně nastavit tak aby skvěle padla právě na vaši hlavu.

 

Design čepice: kšiltovka je v klasické a zároven v populární černo/bílá barvě.Výšivka s názvem „Summer time“Jak už výšivka naznačuje svým vzhledem je jasné,že se jedná o letní záležitos. Na výšivce nalezneme nápis Summer time (letní čas), vycházející slunce,které hraje hned několika teplými barvamy, a palmy.Tato kombinace letních a energetických barev, dodává kšiltovce stylový vzhled a jistě potěší každého příznivce tohoto ročního období. Touto čepicí ukažeš,že písčité pláže a moře jsou tvým domovem.

 

Máš rád léto v jakékoliv podovbě ? Vidíš se,jak chilluješ na pláži s drinkem v ruce, a nebo sjíždíš divoké vlny moře na surfu? Jestli ano, tak tato kšiltovka tě bude krásně vystihovat a doprovázet v horkých letních dnech.

 

Značka kšiltovky: Yupoong

Design: kšiltovkarna.cz

  • Dostupnost: skladem

Cena: 690 Kč

  • Barva: bílá
  • Druh: trucker
  • Kšilt: rovný
  • Motiv:
  • Určení: pánská

Kšiltovka je ozdobená stylovou nášivkou skate, která vašemu okolí ihned napoví jaký životní styl je vaši prioritou. Kazdá čepice i kšiltovka z naší dílny je vyrábění v malý seriích aby si udržela svoji vyjímečnost a originalitu.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.