Kšiltovka snapback Summer time - černá

Kšiltovka je klasický snapback. Poznávacím znamením je regulovatelný pásek na zadní straně čepice, který umožnuje libovolné nastavení velikosti tak, aby dokonale seděla i na tvojí hlavě. Dále je třeba zmínit přední panel, který je od výroby pevně vystužen a dodává kšiltovce dokonalý tvar. V neposlední řadě nesmíme zapomenou na rovný(plochý) kšilt, která nese ze spodu zelenou barvu a dodává tak kšiltovce stylový vzheld.

 

Design čepice: kšiltovka je černé barvy a hodí se ke každému outfitu. Výšivka s názvem „Summer time (Letní čas) obsahuje vše, co si první představíte pod slovem léto. Pruhované slunce hrající hned několika teplými barvami dále nápis Summer tima a palmamy. Tato výšivka dodává kšiltovce opravdu stylový a velmi energický design. Čepice Summer time vyzařuje letní energií a naznačuje tvému okolí že léto je tvoje parketa.

 

Máš rád léto v jakékoliv podovbě ? Vidíš se,jak chilluješ na pláži s drinkem v ruce, a nebo sjíždíš divoké vlny moře na surfu? Jestli ano, tak tato kšiltovka tě bude krásně vystihovat a doprovázet v horkých letních dnech.

 

Značka kšiltovky: Yupoong

Design: kšiltovkarna.cz


  • Dostupnost: skladem

Cena: 650 Kč

  • Barva: černá
  • Druh: snapback
  • Kšilt: rovný
  • Motiv: ostatní
  • Určení: pánská
  • Značka: Yopoonng

Kšiltovka je ozdobená stylovou nášivkou skate, která vašemu okolí ihned napoví jaký životní styl je vaši prioritou. Kazdá čepice i kšiltovka z naší dílny je vyrábění v malý seriích aby si udržela svoji vyjímečnost a originalitu.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.