Kšiltovka trucker SK8 - červená

Tato truckerka je velmi oblíbená díky své síťové zadní části, která zajistí dokonalou vzdušnost kšiltovky. Kvalitní pěnový Trucker Cap panel,je velice populární záležitost. Díky nastavitelnému pásku na zadní části, se dá čepice nastavit tak, aby dokonale sedla na každou hlavu.

 

Desing čepice: kšiltovka je v klasické červené barvě bez jakékoliv kolaborace.Vyšivka obsahuje dominantní název "Skate" v modré barvě, doplněno názvem "board" v bílé barvě a to vše v bíločerném kruhu. Tato kombinace barev se na červeném panelu kšiltovky nádherně vyjímá. Výšivka dává tedy dohromady název Skateboard (SK8) a je tím pádem jasné, ke kterému stylu se kšiltovka hlásí. Tato čepice by neměla chybět v žádném šatníku příznivce tohoto adrenalinového sportu.


Jezdíte rádi na skateboardu,longboardu či snowboardu ? Jestli ano tak tato kšiltovka je pro Vás jak dělaná. Ukažte všem,kdo je tady králem parků s touto stylovou čepicí.

 

Značka kšiltovky : Yupoong

Design: kšiltovkarna.cz

  • Dostupnost: Skladem

Cena: 650 Kč

  • Barva: červená
  • Druh: trucker
  • Kšilt: rovný
  • Motiv: sport
  • Určení: pánská

Kšiltovka je ozdobená stylovou nášivkou skate, která vašemu okolí ihned napoví jaký životní styl je vaši prioritou. Kazdá čepice i kšiltovka z naší dílny je vyrábění v malý seriích aby si udržela svoji vyjímečnost a originalitu.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.

Související zboží