Kšiltovka snapback Fishing - maskáčová

Stylová kšiltokva Fishnink v maskáčové barvě. Čepice má nastavitelný pásek na zadní straně, proto se nemusíte obávat že při objednání netrefíte velikost. Čepice je vyrobena z kvalitního a pevného materiálů, který odolá náročným podmínkám při samotném rybaření, nebo i běžnému nošení.

 

Design čepice: Tato rybářská kšiltovka je celá v maskáčové barvě. Přední panel zdobí výšivku s názvem „Fishing“ a je tedy jasné , ke kterému sportu se kšiltovka hlásí. Výšivka v kulatém tvaru obsahuje rybu s dominantním nápisem  Fishing. Díký svému pestrému provedení barev výšivky se kšiltovka hodí i na běžné nošení. Tato kšiltovka o tobě řekne,který sport nebo koníček je pro tebe ten pravý.Tato čepice tě bude doprovázet na tvých cestách za úlovkem

 

Jsi rybaření tvůj koníček ? máš rád stylové rybářské doplňky ? Jestli ano , tak tato kšiltovka jistě obohatí tvůj šatník.

 

Značka kšiltovky: Atlantis

Design: kšiltovkarna.cz

  • Dostupnost: Skaldem

Cena: 550 Kč

  • Barva: zelená
  • Druh:
  • Kšilt: rovný
  • Motiv: rybaření a lov
  • Určení: pánská

Kšiltovka je ozdobená stylovou nášivkou skate, která vašemu okolí ihned napoví jaký životní styl je vaši prioritou. Kazdá čepice i kšiltovka z naší dílny je vyrábění v malý seriích aby si udržela svoji vyjímečnost a originalitu.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.