Kšiltovka snapback Snow glasses - fialová/žlutá

Kšiltovku snapback si můžete díky svému specifickému pásku na zadní straně čepice libovolně nastavit, aby dokonale seděla i na tvojí hlavě. Kšiltovka je klasický snapback a proto má rovný (plochý) kšilt, který má ze spodu zeenou baru, jak už bývá u těchto kšiltovek zvykem. Přední panel je od výroby pevně vyztužený a dodává čepici dokonalý tvar.

 

Design čepice: Kšiltovka je ve velmi populární kombinaci barev a to Fialovožlutá.Tato kombinace barev je často spojováná s basketbalovým týmem Lakers z NBA. Výšivka s názvem „Snow glasses“ je na předním panelu tvořena zimními brýlemi s odrazy zasněžených hor. Tato výšivka je velmi dominantní a dodává kšiltovce velmi stylový vzhled. Sníh, slunce a čerstvě upravená sjezdovka, tomu říkám ideální podmínky pro jízdu na snowboardu nebo na lyžích. Přesně to vystihuje výšivka na této kšiltovce. Odraz na brýlích na vrcholku hor je i odrazem na výšivce naši stylové čepici.

 

Jsi milovníkem zimních sportů ? Chceš ukázat všem,mimo sjezdovku,který sport je pro tebe ten pravý ?Jestli ano , tato kšiltovka by neměla chybět v tvém šatníku.

 

Značka kšiltovky: Yupoong

Design: kšiltovkarna.cz


  • Dostupnost: skladem

Cena: 720 Kč

  • Barva: Fialová
  • Druh: snapback
  • Kšilt: rovný
  • Motiv: sport
  • Značka: Yopoonng

Kšiltovka je ozdobená stylovou nášivkou skate, která vašemu okolí ihned napoví jaký životní styl je vaši prioritou. Kazdá čepice i kšiltovka z naší dílny je vyrábění v malý seriích aby si udržela svoji vyjímečnost a originalitu.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.