Kšiltovka snapback Tree of Life - černá/fialová

Kšiltovka je klasický snapback, takže si její velikost můžeš libovolně nastavit (což zajišťuje specifický zacvakávací pásek na zadní straně), aby dokonale seděla i na tvojí hlavě.Kšiltovka má rovný (plochý) kšilt a přední panel je od výroby vyztužené v perfektním tvaru.V neposlendí řadě nesmíme zapomenout na naše logo vyšité v boku kšiltovky.

 

Design čepice: Kšiltovka je klasické černé barvy doplněna fialovým kšiltem a doplňky. Na předním panelu čepice nalezneme výšivku s názvem „Tree of Live“ (Strom života) která vyobrazuje strom v kulatém kruhu. Mnoho lidí si tento symblo spojuje s mytologickou stránkou a vidím v něm mnohem víc než jen obyčejný strom. Jelikož strom života propojuje vše živé - to je základní význam tohoto symbolu. Pokud máte respekt a úctu k ostatním lidem a tvorům nemůže vám být symbol výšivky cizí . Touto kšiltovkou ukazuje vaší povahu a náklonost k životu jako takovém.

 

Tato oblíbená čepice jistě potěší milovníky jógy, přírody a zdravého životního stylu. Ukaž tím světu svou duchovní stránku sama sebe.

  • Dostupnost: skladem

Cena: 650 Kč

  • Barva: černá
  • Druh: snapback
  • Kšilt: rovný
  • Motiv: hory a příroda
  • Značka: Yopoonng

Kšiltovka je ozdobená stylovou nášivkou skate, která vašemu okolí ihned napoví jaký životní styl je vaši prioritou. Kazdá čepice i kšiltovka z naší dílny je vyrábění v malý seriích aby si udržela svoji vyjímečnost a originalitu.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.