Kšiltovka trucker Lion - červená/bílá

Tato Kšiltovka je velmi oblíbená díky svému typu trucker s síťovou a vzdušnou zádní části čepice. Přední čás čepice je tvořen z pevného panelu,který dodává čepici vždy dokonalý tvar. Kšiltovka se dá díky nastavitelnému pásku na zadní straně nastavit tak aby skvěle padla právě na vaši hlavu.

Design čepice: kšiltovka červené barvy je doplněna bílým předním panelem. Výšivka s názvem „Lion“ (lev) vyobrazuje lva v červené a modré barvě a to vše na předním bílém pozadí. Červená, modrá a bíla jsou barvy naší země a v kombinaci s naším národním symbolem lva. Tyto barvy a symbol píšou dlouhou historii v našich dějnách a dokážou nás sjednotit v každé důležité události i sportovní akci. Díky svému modernímu designu se kšiltovka hodí i na bežné nošení.

 

Jsi hrdý Čech!? Rád hájíš naše barvy? Pokud ano, tato kšiltovka by neměla chybět v tvém šatníku. Ukaž všem od kud jsi a ským mají tu čest s touto stylovou čepicí.

 


  • Dostupnost: NA DOTAZ

Cena: 690 Kč

  • Barva: červená
  • Druh: trucker
  • Kšilt: rovný
  • Motiv: ostatní
  • Značka: Yopoonng

Kšiltovka je ozdobená stylovou nášivkou skate, která vašemu okolí ihned napoví jaký životní styl je vaši prioritou. Kazdá čepice i kšiltovka z naší dílny je vyrábění v malý seriích aby si udržela svoji vyjímečnost a originalitu.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.