Kšiltovka snapback Elements - černá/yellou flowers

Kšiltovka je klasický snapback. Na zadní straně čepice je regulovatelný pásek , který umožnuje libovolné nastavení velikosti tak, aby dokonale seděla i na tvojí hlavě. Dále je třeba zmínit přední panel, který je od výroby pevně vystužen a dodává kšiltovce dokonalý tvar. V neposlední řadě nesmíme zapomenou na rovný(plochý) kšilt, který je s barevným motivem.Netradiční,ale velice originální kšilt dodává kšiltovce jedineční design.

 

Design čepice: kšiltovka černé barvy s netradičním barevným kšiltem yellou flowers. Výšivka nese název ,,Elements" (živly) v tomto případě přírodní živly. Na kulaté výšivce nalezneme přírodní symboly živlů a to ohně, vody, země a vzduchu. Tyto čtyři živly jsou už od pradávna brány jako základní složky života a také jako hlavním pilířem našeho světa a existence vůbec. Každý má v sobě výraznější jeden z těchto elementů/živlů například podle toho, jaké jsi znamení. Oheň, voda, země a nebo vzduch? Ukaž svou vnitřní sílu právě touto výstižnou kšiltovkou

Touto kšiltovkou ukazuješ svoji úctu k přírodě a životu jako takovém. Tato kšiltovka s výšivkou Elements se hodí do každého šatníku a bude se hodit ke každému outfitu.

  • Dostupnost: skladem

Cena: 550 Kč

  • Barva: černá
  • Druh:
  • Kšilt: rovný
  • Motiv: hory a příroda
  • Určení: dámská

Kšiltovka je ozdobená stylovou nášivkou skate, která vašemu okolí ihned napoví jaký životní styl je vaši prioritou. Kazdá čepice i kšiltovka z naší dílny je vyrábění v malý seriích aby si udržela svoji vyjímečnost a originalitu.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.