Kšiltovka snapback Organic brown

Kšiltovka je klasický snapback, takže si její velikost můžeš libovolně nastavit (což zajišťuje specifický zacvakávací pásek na zadní straně), aby dokonale seděla i na tvojí hlavě.Kšiltovka má rovný (plochý) kšilt a přední panel je od výroby vyztužené v perfektním tvaru.V neposlední řadě nesmíme zapomenout na spodní čás kšiltu která je v zelené barvě.

 

Design čepice: Kšiltovka hnědé barvy zdobí výšivka s názvem „Organic“ taktež v hnědé barvě. Dále naleznete naše logo v postraní kšiltovky v zelené barvě. Pod slovem Organic si každý může představit to, co je mu blízké. Muže to být láska k planetě, přírodě i sobě samému, ale v podstatě je to vše co si dokážeme představit, jelikož život organický je rozšířen po celém vesmíru, o tom se dá těžko pochybovat. Ukaž světu, že život na naší krásné planetě ti není lhostejný a máš chuť bojovat za to, abychom si naše krásy přírody mohli ještě dlouho užívat.


Pokud je ti blízká příroda a vše s ní spojeno, tak tato kšiltovka je přesně pro tebe.Touto čepicí můžeš světu sdělit, jaký životní styl pravé ty uznáváš!

 

 

Značka kšiltovky : Yupoong

Design: kšiltovkarna.cz

  • Dostupnost: skladem

Cena: 550 Kč

  • Barva: hnědá
  • Druh:
  • Kšilt: rovný
  • Motiv: hory a příroda
  • Značka: Yopoonng

Kšiltovka je ozdobená stylovou nášivkou skate, která vašemu okolí ihned napoví jaký životní styl je vaši prioritou. Kazdá čepice i kšiltovka z naší dílny je vyrábění v malý seriích aby si udržela svoji vyjímečnost a originalitu.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.