Kšiltovka trucker Elements - šedá/černá

Velice oblíbená kšiltovka se síťkou neboli truckerka. Tato čepica má ohnutý kšilt ,který je pohodlný na nošení a určitě ho využijete při doplnění Vašeho casual outfitu.Sítka v zadní částti čepice zajistí dokonalou větrnost , kterou oceníte při teplých letních dnech.Přední panel je od výroby vyztužen a kšiltovku drží v perfektním tvaru.

 

Design čepice: kšiltovka šedé barvy s černou sítovinou v zadní části.Výšivka nese název ,,Elements" (živly) v tomto případě přírodní živly. Na kulaté výšivce nalezneme přírodní symboly živlů a to ohně,vody,větru a vzduchu. Tyto čtyři živly jsou už od pravdávna brány jako základní složky života a také jako hlavním piliřím našeho světa a existence vůbec.Každý má v sobě výraznější jeden z těchto elementů/živlů například podle toho, jaké jsi znamení. Ohen,voda,vítr a nebo vzduch? Ukaž svou vnitřní sílu právě touto výstižnou kšiltovkou.

 

Touto kšiltovkou ukazuješ svoji úctu k přírodě a životu jako takovém. Tato kšiltovka s výšivkou Elements se hodí do každého šatníku a bude se hodit ke každému outfitu.

 


  • Dostupnost: skladem

Cena: 698 Kč

  • Barva: šedá
  • Druh: trucker
  • Kšilt: ohnutý
  • Motiv: hory a příroda
  • Značka: Yopoonng

Kšiltovka je ozdobená stylovou nášivkou skate, která vašemu okolí ihned napoví jaký životní styl je vaši prioritou. Kazdá čepice i kšiltovka z naší dílny je vyrábění v malý seriích aby si udržela svoji vyjímečnost a originalitu.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.